PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111529}
6,3 175 798
ocen
6,3 10 1 175798
3,7 14
ocen krytyków
Ghost Rider
powrót do forum filmu Ghost Rider

O filmie

ocenił(a) film na 4

Temat genialny, moje komiksowe klimaty. Po obejrzeniu Watchmen, którego ekranizacja była dużo lepsza od komiksu, spodziewałem się, że z Ghost Rider'em będzie podobnie. Początek zapowiadał się świetnie, jednak z kolejnymi scenami było coraz gorzej. Spodziewałem się mrocznego filmu z mroczną zagadką i z tajemnicą do samego końca. Zawiodłem się nieco, bo w rezultacie otrzymałem dość typowe i przewidywalne kino akcji zrobione pod dzisiejsze wymagania tłumu. Nie mniej jednak, sam film ma dużo plusów. Przede wszystkim historia (jak już mówiłem, przymrużając oko na dość tandetną narrację), następnie rola Cage'a, który podobał mi się jedynie w dwóch filmach ("Zły Porucznik", "Ghost Rider") i na koniec, choć spodziewałem się czegoś innego, ciekawa akcja, która nie pozwala nam wstać z fotela.
Film nie zalicza się na pewno do moich ulubionych, ale w kategorii komiksowej jest dość solidny. Dla fanów tego typu produkcji, polecam przede wszystkim "Sin City", potem "300" i na pewno "Watchmen: Strażnicy".
Mam nadzieję, że moja wypowiedź pomogła tym, którzy jeszcze filmu nie oglądali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones