PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111529}
6,3 175 761
ocen
6,3 10 1 175761
3,7 14
ocen krytyków
Ghost Rider
powrót do forum filmu Ghost Rider

Oglądając ten film kilka razy zdarzyło mi się strzelić facepalma. Spontanicznie, bez większej kontroli, nie na pokaz, bo byłem sam.

Nicholas Cage po raz kolejny pokazał, że jest okropnym aktorem. Scenarzysta miał chyba 10 lat... Jak można było nakręcić taką szmirę? Każda scena aż krzyczy "COŚ JEST ZE MNĄ NIE TAK!". Dialogi są po prostu idiotycznie głupie, wsparte tragiczną grą aktorów. Obejrzenie tego filmu to straszna męczarnia. Jakim cudem ten chłam jest na +-3000 miejscu w rankingu światowym?

Nie pieklę się nad tym filmem, z powodu awersji do komiksów, czy ekranizacji komiksów. Ghost Rider wyreżyserowany przez kogoś innego i przede wszystkim zagrany przez kogoś innego mógłby być naprawdę fajny. W tej wersji jednak jest zupełnie niezjadliwy i uważam, że obejrzenie całości powinno być traktowane jako kara za ciężkie przewinienia.

ocenił(a) film na 1
Zenek_Czacha

nic dodać, nic ująć, zmarnowane 1,5 h

użytkownik usunięty
Zenek_Czacha

"Oglądając ten film kilka razy zdarzyło mi się strzelić facepalma. Spontanicznie, bez większej kontroli, nie na pokaz, bo byłem sam."
OWNED! :D

ocenił(a) film na 2
Zenek_Czacha

Nie zamierzam czytać pana wypowiedzi po ocenie wnioskuje że jest krytyczna wobec filmu, szkoda tracić czasu na takiego gniota jakim jest ten film mocno naciągane 2/10

ocenił(a) film na 3
Zenek_Czacha

Popieram, jeden z największych gniotów, jakie kiedykolwiek oglądałam.

ocenił(a) film na 1
Zenek_Czacha

popieram w 100%

ocenił(a) film na 1
Zenek_Czacha

Zgadzam się! dawno takiego gniota nie widziałam, przez dobre 30 min miałam nadzieje, że mam omamy wzrokowo-słuchowe, i że w jogurcie, który jadlam zamiast kawałków brzoskwini były halu grzybki..... niestety nie. Chyba wolałabym obejrzeć 2 odcinki Klanu. Nawet jeden po drugim. Dramat. Zło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones