PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111529}
6,3 175 798
ocen
6,3 10 1 175798
3,7 14
ocen krytyków
Ghost Rider
powrót do forum filmu Ghost Rider

Co to był ten "cyrograf", i o co chodziło na końcu z tą krwią ojca, jak rozmawiał już po zabici Blackheart'a

ocenił(a) film na 7
Ounterios

Pytasz serio czy trollujesz bo nie wiem czy odpowiedzieć.

Karolexification

Nie na serio, często jak nie mogę zasnąć (w tym wypadku o godz. 02:00 w nocy) oglądam filmy na laptopie. I pod koniec zacząłem już odpływać, a film bardzo mi się spodobał ze względu na ciekawą fabułę jak Marvel'a.

Ps.: Wiem, że informacje o "cyrografie" były już na początku filmu, ale tez jakoś nie załapałem :) To jakiś pakt czy co ?

ocenił(a) film na 7
Ounterios

Więc spokojnie Ci wytłumaczę.
Otóż pakt jaki zawarł Blaze z diabłem miał dać życie dla jego umierającego ojca, ponieważ taką ofertę zaproponował mu diabeł. Oczywiście Johnny do końca mu nie ufał ale ot wredna kropla krwi sama jakoś maznęła na cyrografie podpis. A co do krwi ojca pod koniec filmu, chodziło o to, że Johnny będzie walczył z diabłem do końca życia zaklinając się przy tym na krew jego ojca. I myślę że odpowiedziałem na wsystkie nurtujące Cię pytania zawarte w tym temacie.

Karolexification

Dziękuję bardzo, i tylko o to mi chodziło. To teraz muszę zacierać rączki na GR2 :P

ocenił(a) film na 6
Ounterios

Ghost Rider to trudny materiał na film ale jedynka jakoś sie prezentuje jednak GR2 to juz jest chaos i niepoukładany film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones