Wes Bentley

Wesley Cook Bentley

7,6
15 163 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wes Bentley

On powinien być Batmanem!

użytkownik usunięty

Tak! To jemu kibicowałem aby dostał rolę Wayne'a w "Batman v Superman"! Ba! Był nawet
faworytem do tej roli samego Nolana! No bo sami powiedzcie - wykapany Bruce Wayne! Do tego
dobry aktor, a sylwetka byłaby tylko kwestią pobycia na siłowni. Niestety rolę dostał Affleck bo WB
najwidoczniej zależało na znanym nazwisku ze statuetkami (sic!). Chociaż z drugiej strony dobrze że
wybrano Bena bo to on w końcu otworzył WB oczy na Davida S. Goyera - czyli "superscenarzystę"
którego "świetny" skrypt położył już jeden film z kinowego uniwersum DC - Man of Steel. A co do
Wesa to myślę że jeszcze nic straconego i być może w przyszłości dostanie główną rolę w jakimś
widowisku konkurencyjnego Marvela - może Doctor Strange? ;)

no widać Nolan go już włacza do swoich produkcji. Zgadzam się, pasuje o niebo lepiej niż Affleck do roli Bruce'a.

Anakin_Skywalker

Chociaż lubię Afflecka, to też mam obawy, co do "jego" Batmana, ale Bentley, jak dla mnie, bardziej pasowałby do roli Jokera (jego wyraz twarzy i szeroki uśmiech), chociaż wiadomo, że żadnego filmu z udziałem tej postaci na razie nie ma w planach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones