Izabella Krzan

5,5
101 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Izabella Krzan

Iza Krzan jest śliczną kobietą, zdecydowanie przyciąga wzrok i przyjemnie się na nią patrzy ale szczerze mówiąc, odczuwam już lekkie zmęczenie jej osobą. Po prostu za dużo jej ostatnio w telewizji. Prowadzi wiele koncertów, występuje w Kole Fortuny a teraz jeszcze dołączyła do Dzień Dobry TVN. Kiedykolwiek ją teraz widzę to sobie myślę "No nie, znowu Iza?". Ktoś ma takie same odczucia czy tylko ja czuję się już zmęczony jej osobą? O, ostatnio nawet wcieliła się w "piosenkarkę" w Jaka To Melodia mimo że piosenkarką nie jest więc wydaje mi się, że wciskają ją na siłę tam, gdzie niekoniecznie pasuje. Inną kwestią jest też jej barwa głosu a mianowicie fakt, że Iza mówi dość nosowo, tak jakby coś zalegało jej w gardle. Może się czepiam ale dla mnie, jeśli w pewien sposób jest prezenterką jest to coś, co lekko drażni uszy. Ogólnie telewizja Polska ostatnimi czasy się uparła kilku osób i non stop tylko widzimy Olka Sikorę, Idę Nowakowską czy tego prezentera, w okularach ze śmiesznym, lekko wysokim głosem. Naprawdę już nie ma innych osób, tylko musimy widzieć na ekranie ciągle te same twarze?

Nekros97

Mam podobne wrażenie. Pomijając jej urode, wydaje się być sympatyczną dziewczyną, ale jeśli TVP nie przystopuje to wkrótce się znudzi.
TVP ma problem, bo ma coraz mniej doświadczonych, obytych dziennikarzy. Stworzyli jakiś system ucisku, wymagają mówienia jednym głosem .. okazuje się, że tak się nie da, że wcześniej czy później dziennikarze odejdą.
To samo jest z kulturą, która w TVP leży.
Na Eurowizje musi jechać Brzozowski bo jeśli nie on, to nawet by mieli problem ze zorganizowaniem konkursu wśród potencjalnych reprezentantów.. obrazili się teraz na 18letnia Szemplinska że, ta założyła błyskawice .. paranoja.

paniczBartosz

bullshit

Nekros97

i tak oglada sie ja z wieksza sympatia niz rownie czesto pokazywana w tvp nowakowska ( to jest dopiero przesada)

kozbi

Ida rzeczywiście ostatnimi czasy trochę się pogorszyła. Kiedyś była całkiem normalną kobietą ale od pewnego momentu stała się jakaś taka zarozumiała. Nie wiem, może ja jestem jakiś uprzedzony ale czuję taką sztuczność bijącą z Idy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones