PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481330}

Zły porucznik

The Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans
6,4 27 145
ocen
6,4 10 1 27145
6,3 14
ocen krytyków
Zły porucznik
powrót do forum filmu Zły porucznik
ocenił(a) film na 8
biegano

Po ostatnich szmirach w jakich zagrał, jestem naprawdę pod wrażeniem. W 100% zgadzam się z przedmówcą :)

ocenił(a) film na 6
maja_san_D

Zgadzam się z Wami. Obejrzałam kilka filmów z jego udziałem, ale gra aktorska w "Złym poruczniku" zasługuje na wielkie uznanie!

ocenił(a) film na 7
biegano

Też się pod tym podpisuje,Cage od jakiegoś czasu grał w byle g..... ten film znów udowadnia że jest "LEGENDARY" ;-)

ocenił(a) film na 7
operatortokarki

W takim razie pozostaje nam czekać na kolejną rolę wartą uwagi

ocenił(a) film na 10
biegano

kolejne 15 lat...

ocenił(a) film na 7
jacket

Teraz do kin wszedl jaki s nowy więc zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

ocenił(a) film na 10
biegano

zgadzam sie , w niektorych momentach czuje sie jakby cage naprawde taki był :D film mega odlot jeden z moich ulubionych !!

ocenił(a) film na 7
biegano

film na 7, N. Cage na 10. Naprawdę b. dobra rola.

ocenił(a) film na 7
EK28

egzakli :)

ocenił(a) film na 7
biegano

Szalony Cage, to wielki Cage. Szkoda że ma tyle szmir na koncie. Wydaje mi się jednak że jest na tyle utalentowany, że go gnioty nie przygniotą;) I co jakiś czas wraca z jakąś nietuzinkową kreacją. Cage podobno znienawidził Herzoga na planie, tak ostro dobrał mu się do...pupy.

użytkownik usunięty
biegano

a ja daję tak 6, wszystko jest takie na 5,5, ani akcji, ani intrygi, jakieś takie na pół gęby wszystko

ocenił(a) film na 6

Film klimatyczny, Cage jak zwykle taki sam ale dalej ma w sobie to coś, za film 6,5.

ocenił(a) film na 6
biegano

Na pewno jest to jeden z lepszych filmów z ostatnich lat, w którym zagrał Cage. Ale nie roztkliwiałbym się za bardzo. I tak jest to słaby remake, nie umywa się do wersji z Keitelem. Cage jak zwykle nijaki, ale nie jest to przynajmniej Czarnoksiężnik czy Ghost Rider. Zawsze mówiłem, że Cage nie jest złym aktorem, tylko potrzebuje dobrego filmu, czyli reżysera. Najlepiej jednak odnajduje się w czarnych charakterach i filmach dołujących (jak na przykład Ciemna Strona Miasta).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones