PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720271}

Mordercza miłość

Broken Vows
4,4 1 456
ocen
4,4 10 1 1456
Mordercza miłość
powrót do forum filmu Mordercza miłość

Nic specjalnego

ocenił(a) film na 3

Nic ciekawego. Film jakich wiele. Jedyne co mnie "zaskoczyło", to bardzo szybkie przejście do obsesji na punkcie głównej bohaterki. Patrick niemal od razu zaczął wariować, a jednak zwykle w filmach ta psychoza narasta powoli . Na plus, że darowali sobie na koniec nagłe ocknięcie Patricka i przeciąganie akcji.

ocenił(a) film na 3
malami132

Cześć .
Spojler !!!!!

Sądzę że z tym świrem była w ciąży , a Ty ?

ocenił(a) film na 3
nathalie34

Też tak myślę :)

nathalie34

Jej zdziwiona, przerażona mina w jakimś stopniu to potwierdza.

ocenił(a) film na 3
AngelicaMaria

Właśnie odniosłam takie wrażenie , w sumie przewrotne zakończenie.

nathalie34

Tak, ale to zdecydowany plus, bo przez ułamek sekundy się bałam, że Patrick jakimś dziwnym sposobem ożyje (jak to bywa często). Umarł, ale nadal w jakimś stopniu pozostał żywy, coś po nim zostało.

ocenił(a) film na 3
AngelicaMaria

Dokładnie , bardzo często się zdarza że takie świry ożywają jakimś cudem ;)

nathalie34

W szczególności w przeciętnych horrorach, niby z siekierą w plecach leżą na ziemi nieżywi, a 5 minut później wyskakują zza rogu i już gonią głównego bohatera ;)

ocenił(a) film na 3
AngelicaMaria

We wszystkich częsciach " krzyku " tak było , co stawało się nudne po prostu .

nathalie34

Faktycznie, masz rację. Nie ma efektu zaskoczenia, bo człowiek wie, czego się spodziewać.

użytkownik usunięty
nathalie34

Na pewno ;)

ocenił(a) film na 2
malami132

Strasznie się dłuży. Plus mnie bardzo śmieszy, że laska, która zdradziła narzeczonego i sprowadziła na siebie poprzez swoje dobrowolne działanie to "nieszczęście" ma być ofiarą w tym wszystkim C:

Kajal

Wg mnie najwięcej na tym wszystkim stracił jej mąż i koleżanka, chociaż jakby nie patrzeć, to ona padła ofiarą, ale przede wszystkim swojej głupoty.

ocenił(a) film na 3
AngelicaMaria

Koleżanka? A dlaczego?

malami132

W końcu zakradł się do jej domu po ślubie i ją zaatakował (zabił? już nie pamiętam dokładnie).

ocenił(a) film na 3
AngelicaMaria

Rzeczywiście, zapomniałam już o tej scenie ;))

malami132

Nieciężko zapomnieć o konkretnych scenach z tego filmu :p

Kajal

Narzeczony tez ja zdradził (pare razy wspomniano o tym) wiec byli kwita ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones