PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459266}

Ghost Rider 2

Ghost Rider: Spirit of Vengeance
5,3 54 940
ocen
5,3 10 1 54940
3,9 8
ocen krytyków
Ghost Rider 2
powrót do forum filmu Ghost Rider 2

bardzo proszę o wzorową frekfencję w kwietniu w kinie i tych co niewidzieli filmu ghost rider
spirit of venganze i tych co pobrali czy cos bo od tego zalezy czy wyjdzie trójka ghost ridera
(bo o tym myślą rezyserzy) ile nas bedzie w kinie i mwiecej tym lepiej wiec zapraszam na
duzym ekranie zrobi wieksze wrazenie
!!!!! pozdrawiam fanów filmu ;-]]] i miłego dzionka...

ocenił(a) film na 10
kasia1993_2

do kina ;-]]]]]] 13 kwietnia

ocenił(a) film na 3
kasia1993_2

Ty tak poważnie???

ocenił(a) film na 10
greenking

a jak zalezy mi zeby był kolejny w kinie , oczywiscie nikgo nie zmuszam zapraszammmmmm do piekła ;-]]]] heh

ocenił(a) film na 2
kasia1993_2

Już, już wychodzę!!! Zajmę szybko miejsce, żeby mi inni ludzie nie zajęli! Mam tylko jedno pytanie, czy można wnieść na salę kinową 0,5l wódki albo gram trawy??? Bo nie wyobrażam sobie przetrwać tego filmu bez "wspomagania". I czy muszę wziąć proporcjonalnie więcej wódki do wielkości ekranu??? Bo jeżeli w domu na 17" wystarczyło 0,5l to ile musiałabym wziąć żeby przetrwać wyświetlanie na ekranie kinowym??? Ktoś wie ile ma ekran kinowy? Czy ktoś mógłby mi szybko policzyć ile muszę wziąć tej wódki??? Pomocy ludzie!!!! nie wyobrażam sobie mojego życia BEZ GR3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

archigen

Ja kiedyś cytrynówkę w kubusiu przemyciłem.

Zathar

A ja namawiam do bojkotu filmu, bo jak zarobi to jeszcze przypadkiem 3 zrobią. Niech poniesie sromotną porażkę, Sony zakopie to na kilka lat i prawa wreszcie wrócą do Marvela. Wtedy MOŻE dostaniemy porządną adaptację Ducha Zemsty...

ocenił(a) film na 10
Grievous

moze i racja ale i tak jak ktos sobie napisze czy powie ze zły reżyser to i tak nikt z góry tego nie posłucha

ocenił(a) film na 1
archigen

10 litrów!!!!!!!!!!!!!!! Właśnie oglądam i muszę rozbić na raty bo w jednym ciągu się nie da.

kasia1993_2

Z przyjemnością wpadnę

ocenił(a) film na 7
kasia1993_2

Kasia, obiecuje Ci, że gdy wybije godzina 0 13 kwietnia od razu pierwszy polecę na ten film. Nawet jeśli mi się nie spodoba to chciałbym też 3 części. Pierwsza była super.

ocenił(a) film na 10
Karolexification

okkk to fajnie mi tez zalezy na trójce zresztą jestem fanka tego gatunku ;-]]

kasia1993_2

Ja jutro ide, tez bym chcial zeby III zrobili ale jeszcze bardziej....to bym chcial sie dowiedziec czegos o Dziewczynie, ktorej sie Ghost Rider podoba ;) Bo to sie czesto nie trafia :) A szkoda....az konto zalozylem zeby to napisac...
PS: co maszna mysli piszac "fanka tego gatunku"? Chodzi o filmy z motocyklami, czy komiksowe, czy bardziej pod klimat? Mozesz cos polecic?
Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
Karolexification

1-sza część...
fabuła z komiksu - FAJNE
2-ga część...
fabuła z nikąd - NIE FAJNE

Proste...

ocenił(a) film na 7

Przesada...

użytkownik usunięty
Karolexification

...a ostatnio strasznie denerwują mnie takie filmy, których producenci myślą że nawalą efektów specjalnych to będzie wystarczające...

ocenił(a) film na 7

Tutaj nie chodzi tylko o masę efektów specjalnych. Czy na prawdę uważasz, że ten film jest aż tak niesamowitym niewypałem, że był gorszy od 1. części pod każdym względem, że brakowało w nim akcji, sensu? Może i momentami tak, ale ja nie uważam, że jest zły. Przeciwnie, ja w odróżnieniu do większości osób byłem z tej ekranizacji zadowolony.

ocenił(a) film na 10
Karolexification

racja 100% poparcia i nadzieja na kolejną część!!!!! jest szansa ;-]] pozdro dla ciebie Karolexification ;-]]

ocenił(a) film na 7
kasia1993_2

Wrażenia od fanów dla fanów :D

użytkownik usunięty
Karolexification

nie oglądałem tego filmu... 2 części... i nie mowie że jest jakimś nieporozumieniem czy nie wypałem...
tylko nie jestem zadowolony z tego że 1-sza część odniosła sukces z powodu fabuły... bo tak w każdym filmie jest że jak fabuły nie ma to po co oglądać...? a najprawdopodobniej fabułą była dobra z powodu zainspirowania komiksem, lecz ja jakoś nie przekonuje się do tego gdy ktoś posługuje się czyimiś pomysłami... z góry nie jestem nastawiony wrogo na ten film jednak no coż... ludziom nie bez powodu się nie podoba 2 część... a raczej opinia że jest gorsza od 1... :P

ocenił(a) film na 7

Może raczej chodzi o to, bo też to zauważyłem, że fabuła w 2. części jest absolutnie "oderwana" od 1. części. Jest nowy wątek, który nie jest w ogóle związany z 1. częścią.

użytkownik usunięty
Karolexification

twórcy komiksu nie powinni kończyć wszystkich wątków, lecz zostawić też coś dla innych... w końcu jak wyrazili zgodę/sprzedali prawa to mogli także i na taką ugodę pójść z reżyserami :D

ocenił(a) film na 7

Tu już jest trochę inna kwestia... Nie czytałem komiksów Marvela ( i jeśli to źle to moja wina), ale przyznam, że jakkolwiek dobry nie byłby komiks to chodzi głównie o wykonanie filmu.

użytkownik usunięty
Karolexification

no jednak do wykonania filmu przyczynia się tu komiks w ułamku o dość znacznym liczebniku...

ocenił(a) film na 3
kasia1993_2

Niewiarygodne. Wiele już chłamu oglądałem i nie jestem specjalnie wybredny. Ale ten film to dno. Komiks był zajebisty ale realizacja filmowa woła o pomstę do nieba. W ogóle nie oddano klimatu oryginału, a zamiast tego cały czas rzuca się w oczy koszmarna gra Nicholasa Cage.. A pamiętam jak kiedyś grał w naprawdę dobrych produkcjach.

ocenił(a) film na 3
kasia1993_2

Bardzo bym chciał ci pomóc bo lubię tą postać sęk w tym, że niestety tym samym uczuciem nie darzę filmu mówiąc łagodnie lubiłem też Nicolasa Cage nim zaczął grać w filmach klasy b jeśli nie c, ale on też nie pomaga tej produkcji i nie chcę się łudzić, że 3-ka uratuje tą serię pozdrawiam.

kasia1993_2

Nie warto marnować czasu i kasy. Gniot, to jest mało powiedziane. ten film jest po prostu beznadziejny.

ocenił(a) film na 10
gherbid

dobra dobra ale jak mało ludzi bedzie to pozniej nic nie bedzie...... tylko ja to widze ?????? mnie tez specjalnie nie porwala ta czesc ale czysta ciekawosc co do ewentualnej trójki chyba jest;-]

kasia1993_2

Czyli jak? Oczekujesz od ludzi by wywalili w błoto kasę na kupę, po to, by dostać więcej kupy?
Bez przesady. Pozostaje się modlić, by nie nakręcili kolejnego gniota.

ocenił(a) film na 10
gherbid

jasne jasne hehee ghost rider górą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-]]]]]]

kasia1993_2

Może komiks, bo filmy to rzal i bul :D

ocenił(a) film na 10
gherbid

jak mówilam jak kto woli ;-]] ale ciekawosc jest czesto silniejsza od czlowieka .....

kasia1993_2

Nie wiem, jak Ty, ale wnioskując po nicku zakładam, że 1993 to data Twoich urodzin. Cóż, ja mam prawie 20 lat więcej i wolę się kierować gustem i poczuciem estetyki ;)a

ocenił(a) film na 10
gherbid

no ja mam taki gust od 10lat i raczej sie nie zmieni i moze to dziwne ale rowniez od 10lat slucham muzy z lat 80tych jestem inna jesli o to chodzi ;-]]]] i dobrze mi z tym kocham lata 80 te!!!!!!i s-f;-]]] ale tu nie o tym ;-] czekam na film juz tuz tuz !!!!!!!

kasia1993_2

Co ma brak gustu filmowego do słuchania muzyki z lat 80? poza tym, to jakiś zajebisty, że tak ujmę powód do dumy? słucham sama muzyki z lat 80/wczesnych 90, nawet 70 i parę kawałków z lat 60 a jednak nie czuję się dzięki temu jakaś niewyobrażalnie ą ę, wrzuć na luz dziewczyno a co do twoich wykrzykników "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett ;)

ocenił(a) film na 10
nostraight

jasne jasne ocena na podstawie znajomości z internetu , no nieżle a myślałam ze gorzej z ludzmi byc nie moze no cóż myliłam się... no więc ghost rider górą! i git majonez....

kasia1993_2

Jak Ciebie czytam, to twoje ''narwanie'', literówki i generalny fanatyzm to owszem zgadzam się, że jednak z ludźmi może być gorzej, dokładniej z tobą ;) a z tym cytatem, popatrz na swoje wypowiedzi - dla mnie bije od nich ''agresja'' skoro musisz swoje racje popierać mnóstwem wykrzykników (w przełożeniu na realne życie musiałabyś drzeć na nas wszystkich buzię) żeby wyglądały one na wiarygodne i rzetelne oraz ''zachęcające'' do pójścia do kina. Btw mylisz pojęcia - nie ''oceniam'' cię na podstawie znajomości z internetu bo cię nie znam, ''oceniam'' jak już na podstawie tego co sobą w internecie reprezentujesz a dokładniej na forum w wypowiedziach a to jest różnica. Fakt, może się zagalopowałam z tym ''gustem filmowym'' jako ogólnym, bo nie wiem jakie inne filmy lubisz, ale jeśli większość ludzi ocenia film jako kiepski/zły, to raczej ich nie przekonasz, nawet taką nachalną, wręcz agresywną propagandą i próbami przekonania wszystkich, że jednak ''nie jest tak źle jak myślicie a może być tylko lepiej''

ocenił(a) film na 10
nostraight

no a jak dla fanów postci i gatunku filmowego to jest uczta dla oczu. Sam nicolas cage jest fanem tej postaci. choć nie ukrywam że dla mnie film był może za krótki , a fabuła nie ścisneła mi aż tak serca , mimo to podziwiam grę głównej postaci tego filmu.

ocenił(a) film na 4
kasia1993_2

Jak mają zamiar zrobić trzecią część to ja się tnę. Nie widziałem gorszego filmu w ostatnim czasie. szczerze odradzam. Szkoda czasu i pieniędzy na takie kino.

ocenił(a) film na 10
kogut1986

wcale nie szkoda bo to jest dla tych co lubią kino akcji i s-f a sporo jest takich osób. i nie tnij sie wkurza mnie takie tragizowanie z powodu filmu żenada....

nostraight

A co się tak Dziewczyny uczepiłaś? Możesz oczywiście mieć swoje zdanie na temat wykrzykników i przekonywania, ale po co to pisać? To niby nie jest agresja z twojej strony? Moim zdaniem daleko większa niż przekonywanie do oglądnięcia filmu. Bo odnosisz się nie do filmu (a o tym chyba jest forum) tylko do osoby i to w przykry sposób. Nieładnie i niepotrzebnie.

użytkownik usunięty
kasia1993_2

a emotikonek ;-] to używasz ;-]]]]]] chyba 2013... !!! ;-]]]]
xP

ocenił(a) film na 10

a uzywam i co z tego ...

użytkownik usunięty
kasia1993_2

no przecież nic złego... :]

kasia1993_2

Tu nawet branie nie pomoże ... masakra 2 skończy temat. Chyba, że świat padł na pysk ;)

ocenił(a) film na 10
ghost2oo6

eee tam juz padł bez tragicznych scen mi tutaj heh kto obejrzy to fajnie w kinie a kto nie to nie i tyle....

ocenił(a) film na 3
kasia1993_2

boże broń na ten film iść do kina strata czasu i pieniedzy film beznadziejny odradzam!

ocenił(a) film na 3
raffal_s

ja też. jedynka była świetna więc lepiej nie psuć sobie o filmie opinii

ocenił(a) film na 10
qba_26

znowu tragizowanie od pojscia do kina jeszcze nikt nie umarł a prwdziwy fan ghosyt ridera doceni wszystko;-]]] ja ide bo mi na ewentualnej trójce zależy , a ciekaowsc lezy w naturze ludzkiej jesli nie jest ktosc ciekawy to cos jest nie tak..... tym którzy kochają te postać życze zajebistego seansu w kinie;-]]]

kasia1993_2

Jak zafundujesz wszystkim bilety to mogą iść, gdyby okazało się, że to ewentualny gniot to chociaż nie stracą pieniędzy a tobie pewnie też to nie zaszkodzi skoro tak ich gorąco namawiasz, wręcz fanatycznie - w końcu od pójścia do kina jeszcze nikt nie umarł. Co do tego ''prawdziwego'' fana...musisz dorosnąć i dojrzeć do tego, kiedy potrafi się ocenić ''na trzeźwo'' dorobek artystyczny nawet ulubionego twórcy/serii/artysty itd. Jeden z moich ukochanych zespołów, wydał płytę, najsłabszą w dotychczasowym dorobku i mimo, że jestem oddana kapeli oraz facetowi który jest wokalistą to nie mam zamiaru się oszukiwać, że jest świetna ani jej kupować w imię jakiegoś kretyńskiego ''prawdziwy fan doceni wszystko'' mimo, że znam osoby którym ta płyta się podobała ale raczej mają twoje podejście ''nieważne co, ważne że jego/z nim!'' howgh.

ocenił(a) film na 10
nostraight

super jestem dojrzała psychicznie ale sorry udowodnic tego przez net nie moge , a ma prawo mi sie film podobać no nie ? no i wniosek jest taki że mi się podoba. wesołych świąt ci życze i twojej rodzinie ;-]]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones