PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459266}

Ghost Rider 2

Ghost Rider: Spirit of Vengeance
5,3 54 928
ocen
5,3 10 1 54928
3,9 8
ocen krytyków
Ghost Rider 2
powrót do forum filmu Ghost Rider 2

że czaszka uległa zwęgleniu. Zamiast siedzieć i wymyślać takie pierdoły, to mogli wymyślić naprawde dobry scenariusz. A tak daje 3/10 ze względu na efekty.

ocenił(a) film na 2
BlakJoint

Heh chleb i igrzyska, i tyle w temacie, a scenariusz? Kto by się przejmował scenariuszem. Zastanawia mnie tylko co siedzi w głowie N.Cage'a kiedy po przeczytaniu scenariusza spogląda w lustro i mówi: "Tak, to właśnie film w ktorym chcę zagrać!". Cos gdzieś się w głowie odkleiło i najwyraźniej już nie da się wstawić na miejsce...

ocenił(a) film na 3
Jin_Mizzo

Oby tylko Skarb Narodów 3 nie był taką porażką jak to.

ocenił(a) film na 2
BlakJoint

Pan Mikołaj ma wybitny antytalent do wybierania ról. Może daje do przeczytania scenariusz swojemu psu a potem pyta o wrażenia i opinie. To może być klucz do zrozumienia jakimi ścieżkami podąża Jego kariera. Faktycznie nielimitowane wersje grymasów Pana Mikołaja w liczbie 8 mogłyby być zjadliwe, ale w Filmie a nie filmie. Tym bardziej powinien rozważnie dobierać scenariusze. Ale cóż, nie moje łyżwy, nie moje lodowisko. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
BlakJoint

Nie pisz o głupotach - to jest film na podstawie komiksów Marvela i stąd płonąca czaszka. Jeżeli nie lubisz komiksów, to już twoja sprawa.

ocenił(a) film na 3
rockman_fw

Ale ja uwielbiam komiksy ;] Po prostu ten film jest tak denny że to szok

BlakJoint

Zgadzam się. Wielka przepaść między 1 a 2 częścią. Film oglądało się z bólem. Zasiadalem do kontynacji przygód ghost ridera a dostałem tandetne filmidlo ze Stevenem seagalem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones